Головна > Без категорії > Модна шафа для сучасного інтер’єру

Модна шафа для сучасного інтер’єру

Як розповідає нам публікація «Модні тренди меблів 2022», багато моделей меблів безнадійно застаріли, і їм не місце в сучасному інтер’єрі. Особливо такі трансформації стосуються шаф. Адже саме шафа – це один із найпомітніших предметів у будь-якій кімнаті. Як правило, вона найбільша з усього меблевого гарнітуру і привертає увагу до себе в першу чергу. Яка вона, модна шафа сучасного інтер’єру? Давайте читати далі і позбавлятися від застарілих меблів

Модний колір: насичений колір шафи в тон інтер’єру

Так як шафа дійсно може займати суттєву площу кімнати, то варто уважно подумати про те, якого кольору вона має бути. Монохром зараз на піку популярності. Тому якщо шафа буде пастельного відтінку і зіллється з простором вашого приміщення, ви отримаєте модний результат. Але, звичайно, ви можете зажуритись у такій обстановці, і вам захочеться більше фарб. І тут потрібно уважно вибирати колір.

Якщо не вгадати з відтінком, можна внести дисгармонію у простір. Зараз якраз у моді меблі насичених кольорів, але спокійних та глибоких. Наприклад, червоний колір краще замінити приглушеним бордовим, а замість зеленого вибрати темну морську хвилю. Складний колір виглядає просто розкішно, не перевантажуючи інтер’єр. Важливо підібрати колір меблевого фасаду так, щоб він вписувався в іншу інтер’єрну палітру.

За правилами створення яскравих акцентів в інтер’єрі всього 10% у приміщенні відводиться акцентному кольору. Тому якщо ваша шафа містить відкриті полиці для книг, можна з нею зробити цікавий прийом. Саму шафу пофарбувати в основний тон стін, а внутрішні відсіки полиць затонувати яскравим кольором. Найпопулярніший сьогодні стиль скандинавський, і друга за популярністю сучасна класика виключають надмірну яскравість. Але яскраві і доречні акценти вітаються в будь-якому інтер’єрі!

Модний дизайн: лаконічна модель шафи без вигадливого декору

Якщо говорити про наймодніші моделі шаф, то на сьогоднішній день у тренді повністю однотонний, гладкий і матовий фасад. Деякі, звичайно, скажуть, що це нудний і стриманий варіант, майже лікарняний, і потрібно додати до нього будь-який декор.

Але складні декори та кольорові вітражі застаріли. В інтер’єрах панує делікатність! Тому на гладких поверхнях шаф можуть бути лише паралельні лінії, наприклад кант відтінку рожевого золота або гравіювання, що розподіляє фасад на симетричні відсіки. Додати вишуканість фасадам можна за допомогою поєднання між собою різних фактур, але в одній кольоровій гамі. Дзеркальні поверхні включаються на фасади, але без декору.

Наймодніший вибір дзеркала на шафу – це дзеркало з кольоровим шаром. Особливо у тренді зараз відтінок рожевого золота та міді. Вставки у вигляді мінімалістичного візерунка або великого символу у вигляді геометричної фігури стильно підкреслюють оригінальність господарів квартири. Складне фрезерування, розпис, принти, що перевантажують простір, можна вже віднести до антитрендів.

Стильна та якісна фурнітура – це обов’язковий атрибут сучасних меблів. Найактуальніші моделі шаф – це шафи із прихованими механізмами. На виду повинні бути тільки двері, без будь-яких перегородок.

Модний матеріал: шафа з дерев’яним фасадом

Цілком виправдано хвиля натуральності та природності заполонила світ останніми роками. Боротьба за екологічний спосіб життя відображається у виробництві предметів інтер’єру та оформленні домашнього простору. Люди хочуть жити в гармонії з природою, тому на самому піку моди та популярності натуральні матеріали, серед яких найбільш затребуваний матеріал – дерево.

Тому, якщо ваша шафа буде виконана зі шпону або простої якісної фанери, натурального масиву дерева або меблевого щита то це буде найкращий вибір на сьогоднішній день. Варіанти оздоблення дерев’яних фасадів шаф маса. Це може бути натуральне, тононоване, термооброблене або шпоноване дерево.

Все, що вказує на натуральність, неідеальність, природність матеріалу зробить вашу шафу дорожчою і моднішою. Велика кількість сучків, шорсткостей та вибоїн на дверцятах вашої шафи – це справжній «писк» моди. Якщо аналогічний матеріал буде присутній ще й на інших предметах домашньої обстановки, доповнюючи фасади шафи та складаючи з ними єдиний ансамбль, можете сміливо вважати ваш інтер’єр наймоднішим! Поряд із модними моделями шаф крокують дизайнерські рішення. Можливо, ви хочете отримати у себе вдома щось надзвичайне та унікальне. Пересічна шафа може перетворитися на справжній арт об’єкт у вмілих руках майстра. І така модель завжди буде поза модою, адже вона має зовсім іншу концепцію. А які у вас з’явилися ідеї для шафи, яку ви хотіли б бачити у себе вдома?

Кошик
Догори