Головна > Про нас

Про нас


Підприємство «Мідеро» є українським виробником широкого асортименту дерев’яних виробів:

  • меблевий щит;
  • профільні вироби (блок хаус; фальш брус; вагонка);
  • дерев’яні меблі;
  • двері;
  • органайзери;
  • бокси і ящики.

Фірма знаходиться в Житомирській області, с. Зарічани, вул. Лісова 1. Ми вдало розташувалися поблизу основних транспортних маршрутів.

Ми робимо вироби з масиву дерева відповідно до вітчизняних і міжнародних стандартів якості. Працюємо з деревиною сосни звичайної. Виробництво меблевого щита, профільних виробів та іншої продукції здійснюється на власному обладнанні фірми, представленому сучасними європейськими марками Weinig, Dimter (Німеччина) і DMC (Італія). Великі виробничі потужності заводу дають можливість випускати продукцію в промислових обсягах. Наявність власного обладнання дозволяє підтримувати баланс ціни і якості на оптимальному рівні. Ми працюємо без посередників. Тому ціни в каталозі продукції «Мідеро» безпосередньо від виробника є найвигіднішими для наших клієнтів.

Історія діяльності «Мідеро» почалася в 2002 році з відкриття виробничо-будівельної компанії «Домінант», яка в даний час займає провідні позиції на вітчизняному ринку дерев’яного будівництва, налічує понад 200 співробітників і здійснює міжнародні поставки дерев’яної продукції (комплекти дерев’яних будинків та інших дерев’яних конструкцій, паливні гранули, меблеві щити та ін.) Структура виробництва включає фахівців, які працюють в цехах, на виробничих майданчиках і зайняті в офісах. Особлива увага завжди приділяється навчанню і професійному зростанню технічних фахівців, які постійно вивчають нововведення деревообробки, їздять на спеціалізовані виставки, відвідують семінари і конференції. У 2017 році підприємство було розширено на дві виробничі території. На одній з них відбувається первинна обробка деревини, на другій – вторинна, поглиблена обробка і сушка деревини.

Постійний розвиток технологій «Домінант» та збільшення виробничих потужностей забезпечило розширення обсягів поглибленої переробки деревини та інвестування у відкриття нової торгової марки з виробництва меблів – «Мідеро». За успішним проектом завжди стоять успішні особистості. Підприємством керують брати Михайло і Роман Сіроватські, завдяки яким робочий механізм в найменших деталях справно функціонує і вдосконалюється. В основі бізнесу закладені фундаментальні сімейні цінності. Все що ми робимо – ми робимо якісно і добротно.

В дерев’яних меблях та інших виробах «Мідеро» втілюються функціональність, ергономічність і висока технологічність, що в поєднанні з натуральним матеріалом виготовлення дають насправді розкіш природи в кожній деталі! Сосновій деревині властиво створювати надзвичайно затишну атмосферу і наповнювати приміщення природною енергією дерева. Тому за допомогою дерев’яних виробів приємного, світлого відтінку з багатою текстурою деревини сосни, можна прикрасити і ушляхетнити будь-яку поверхню, а також набагато поліпшити мікроклімат усередині приміщень. Наявність натуральної сосни у будь-якому приміщенні робить його набагато здоровішим і сприятливішим для людини. Застосування тільки якісної і здорової деревини у виробництві служить запорукою екологічності дерев’яних товарів «Мідеро». А висока якість готових виробів досягається за рахунок суворого виробничого контролю за якістю на всіх етапах виготовлення продукції.

Вибрати дерев’яні меблі і купити дерев’яні вироби можна прямо на нашому сайті. При оформленны замовлення на двері, меблі або органайзери в нашій фірмі, вас чекає оптимальна вартість і висока якість товарів від українського виробника!

Кошик
Догори