Головна > Новини > Вітаємо в «Мідеро» — інтернет-магазині дерев’яних виробів!

Вітаємо в «Мідеро» – інтернет-магазині дерев’яних виробів!

Оголошуємо приємну новину для всіх, хто цінує якість, натуральність та екологічність оточуючих речей! Тепер ви зможете легко і швидко купити найбільш ходові вироби з дерева в нашому інтернет-магазині «Мідеро». У нас ви зможете купити: меблеві щити, вагонку, фальш брус, блок хаус, двері, предмети меблів, органайзери, ящики і бокси. Усі вироби виготовляються з деревини сосни на автоматичних, виробничих лініях, обладнаних сучасними, високоточними верстатами італійських і німецьких брендів. Тому, обираючи товари «Мідеро», ви обираєте європейську якість від українського виробника. Компанія-виробник асортименту дерев’яних виробів, який пропонується в нашому магазині, це фірма «Домінант», яка з 2002 року працює в сфері деревообробки та сьогодні є потужним експортоорієнтованим підприємством України з сильною матеріально-технічною базою.

Огляд асортименту дерев’яних виробів «Мідеро»

Меблевий щит – листові заготовки з висушеного і клеєного між собою соснового пиломатеріалу. Ці заготовки широко затребувані у виробництві будь-яких предметів меблів та їх елементів, наприклад, полиць, стільниць, сходів і шаф. Крім того, меблевим щитом часто обшивають приміщення, щоб прикрасити інтер’єр і привнести в нього натуральності.

 Вагонка – матеріал для обробних робіт. Зокрема, «Мідеро» пропонує вам вибрати у нас вагонку різновиду «американка». У вагонки-американки звужений верхній край дошки, в той час як нижній торець вагонки вдвічі ширше верхнього. Така форма вагонки при її монтажу утворює обшивку у вигляді ялинки. Такий вид декорування фасадів деревом був придуманий в США, звідки, власне, й назва матеріалу. Наша вагонка, виготовлена ​​з сосни, допоможе вам ефектно покрити фасад будинку, ушляхетнивши дизайн споруди.

Фальш брус – декоративний матеріал для обшивки фасадів, що імітує цілісний дерев’яний брус. Спеціальне з’єднання між окремими деталями паз – гребінь, дає при монтажі панелей фальш бруса монолітне, естетично привабливе, деревне покриття. Фальш брус часто називають євровагонкою. Оздоблення будинку сосновою євровагонкою вдосконалює споруду зі штучного матеріалу, роблячи її унікальною.

Блок хаус – декоративна вагонка, виконана у вигляді фрагмента дерев’яної колоди. Покриваючи стіни блок хаусом, ви отримуєте ефект будинку, побудованого з оциліндрованих колод. Блок хаус є одним з найпоширеніших облицювальних матеріалів через його надійність і міцність, а також гарну тепло- і шумоізоляцію, які притаманні блок хаусу завдяки тому, що сировиною для його виробництва виступає деревина сосни.

Двері – дверні полотна з соснового масиву дерева шириною 600, 700 і 800 мм, висотою 2 м, відшліфовані під фарбування. У нашому каталозі ви зможете вибрати як суцільні дерев’яні двері, так і з склінням. Дверне полотно з самого натурального, сучасного і прогресивного на сьогоднішній день матеріалу, стане оптимальним вибором облаштування та оформлення житла.

Меблі з масиву дерева – меблі зі зрощеного або суцільного щита (сосна), який в широкому асортименті представлений в нашому каталозі товарів. Зрощений масив натурального дерева регулює вологість повітря в приміщенні природним способом, а також має властивість адсорбувати шкідливі речовини і алергени. Саме дерев’яні щити дозволяють отримати просто чудові архітектурні форми з витонченою симетрією, що вражають своєю елегантністю і шиком. Дерев’яні меблі зі зрощеного щита виглядають завжди оригінально і несуть в собі набагато більшу цінність, ніж меблі зі штучного матеріалу, адже вони володіють перевагами унікальних, природних характеристик деревини.

Органайзери – вироби з меблевих щитів, що містять декілька секцій для впорядкованого зберігання будь-яких предметів. Як правило органайзер містить у своїй конструкції одну платформу і кілька ящиків. Дерев’яні органайзери з соснових, зрощених щитків відрізняються найбільшою міцністю і винятковою довговічністю.

Ящики – вироби простої чотирикутної форми для зберігання і складання будь-яких речей. В ящиках з натурального дерева найкраще зберігати речі, тому що натуральність і екологічність соснового ящика стане запорукою кращого збереження і заощадження предметів.

Бокси – дерев’яні коробки для зберігання або упаковки предметів. Універсальні предмети, які можуть стати місцем для заощадження аксесуарів, коштовностей або фотографій. Будь-який предмет, акуратно розташований в розкішному, дерев’яному боксі набуває нової цінність в очах свого власника.

Переваги замовлення дерев’яних виробів в інтернет-магазині «Мідеро»

Екологічність і натуральність товарів. В процесі технологічної обробки сосна не втрачає хвойний аромат та ефірні масла, наповнюючи ними будь-яке приміщення, тим самим покращуючи мікроклімат і оздоровлюючи домочадців. Будь-які соснові вироби, будь то меблі або двері, сприяють природній циркуляції повітря за рахунок мікропор в структурі дерева. Тому, якщо ви бажаєте додати своєму житлу натуральності, а собі здоров’я, предмети з масиву сосни, куплені в магазині «Мідеро» – оптимальний вибір.

Презентабельний зовнішній вигляд. Краса деревних виробів з сосни приємного світло-кремового відтінку з яскраво вираженим візерунком дозволяє купувати їх для інтер’єрів, виконаних в будь-якому стилі. Натуральне дерево гармонійно поєднується з будь-якими матеріалами, прикрашаючи і ушляхетнюючи приміщення.

 Функціональність і довговічність. У всіх виробів, представлених в нашому каталозі тривалий термін експлуатації, високі показники міцності і стійкості перед деформацією. До функціональності щитових виробів також віднесемо їх гарну звукоізоляцію і теплозбереження.

 Вигідна вартість. Всі товари, що продаються в «Мідеро» характеризуються оптимальним поєднанням ціна/якість. Прийнятна вартість покупки на нашому сайті формується безпосередньо виробником, структурною одиницею якого є наш інтернет-магазин.

Ми хочемо наповнити вітчизняний ринок натуральною продукцією найвищої якості і зробити її доступною для кожного, хто бажає оточити себе екологічними матеріалами з сильною деревною енергетикою! Тому бажаємо вам приємних покупок на нашому сайті!

Ласкаво просимо в «Мідеро» – світ дерев’яних виробів!

Кошик
Догори