З попередньої публікації ми дізналися про особливості оформлення передпокою виходячи з розмірів та функціональності приміщення. Як виявилося, саме меблі формують вигляд передпокою, задають стиль і роблять передпокій зручним для господарів та гостей. Тому цю публікацію блогу «Мідеро» присвячуємо вибору меблів для передпокою.

Які меблі повинні бути в передпокої?

Насамперед, у передпокої необхідна вішалка з гачками для одягу, полиці для взуття, сумок та головних уборів. Обов’язково у передпокої має бути дзеркало. У другу чергу бажані ящики для гребінців, одягових та взуттєвих щіток, ключів. Це може бути комод із меблевого щита. Інакше речі хаотично поширюватимуться по відкритих поверхнях і створюватимуть неестетичний вигляд інтер’єру. І особливо комфортною ваш передпокій зробить закрита шафу і банкетку, сидячи на якій так зручно знімати та одягати взуття. Тому якщо розмір передпокою дозволяє, то подбайте про наявність такого набору меблів, який створить максимальні зручності біля входу до вашої оселі! У передпокої обов’язково повинні бути меблі для зберігання речей і меблі для створення комфорту.

Які меблі вибрати в передпокій для зберігання речей:

  • вішалки з гачками та полицями;
  • шафи-купе;
  • стелажі або тумбочки для взуття;
  • органайзери для аксесуарів, парасольок, рукавичок, сумок;
  • ящики для зберігання гребінців, засобів догляду за одягом та взуттям.

Які меблі вибрати в передпокій для комфорту та відпочинку:

  • пуф;
  • банкетка;
  • стілець;
  • диван.

Крім підбирання типу меблів, потрібно приділити увагу їхнім якісним характеристикам. Зокрема, слід звернути особливу увагу на те, що сучасні, красиві та функціональні меблі повинні бути ще й екологічними. Це вимога часу, яка застосовується і до житлового простору, і до способу життя.

Вибираючи меблі в передпокій, подбайте також щоб вони були зроблені з вологостійкого матеріалу, що миється. Адже передпокій грає роль буферної зони між вулицею та житловими кімнатами, тому в передпокої завжди більше збирається бруду та пилу з взуття, та верхнього одягу.

Для сучасних інтер’єрів не актуальні громіздкі гарнітури. Чим простіше і лаконічніші меблі, тим модніша обстановка. Сучасні меблі для передпокоїв не захаращують приміщення, а надають йому естетичного вигляду і створюють відчуття легкості. Витончений мінімалізм повсюдно панує зараз в інтер’єрах. Класика буде актуальним та універсальним рішенням на всі часи. Меблі в стилі прованс добре виглядатимуть у світлих і просторих приміщеннях, доповнених квітковими мотивами. Скляні, дзеркальні і металеві поверхні виберуть любителі стилю хай-тек, і знайдуть різне застосування складним конструкціям, що трансформуються. Лофт – дуже модний, індустріальний напрямок, для якого характерна імітація цегляної кладки та бетонної поверхні, штучно зістарені меблі, промислові світильники.

Який колір та матеріал меблів краще вибирати для передпокою?

Підбираючи колір та матеріал меблів у передпокій, звичайно, варто враховувати загальну стилістику житла, щоб передпокій кардинально не відрізнявся від інших кімнат. Хоча кожна кімната, в принципі, може виконуватись у своєму стилі. Вирішувати вам, головне, щоб у всіх кімнатах були присутні елементи декору, що об’єднують, тоді вони утворюють гармонійний ансамбль.

Далі при підборі меблів, беріть до уваги розміри передпокою. Як правило передпокій завжди менше інших приміщень у будинку, тому тут краще меблі світлих відтінків, які візуально розширюють простір. Для просторого передпокою підійде будь-який колір, у тому числі яскравий або темний.

Найбільш поширений відтінок меблів для передпокою це тон, що повторює колір стін. І бажано, щоб він був світлим. Адже, як відомо, передпокій – це кімната без вікон, яку краще виконувати у білих відтінках, щоб візуально зробити приміщення світлішим. Тобто, у невеликому приміщенні передпокою, меблі контрастного зі стінами кольору зроблять простір візуально ще меншим. У сучасних передпокоях лаконічні моделі меблів з меблевого щита або масиву дерева – ідеальний варіант. Ніжно кремовий, світлий тон меблів, приємна для очей текстура деревини, екологічність матеріалу виготовлення, сильні, лаконічні контури зроблять ваш передпокій особливо красивим, сучасним і комфортним. Найчастіше меблі для передпокою виготовляють також із МДФ, простого у догляді, якісного та доступного за ціною матеріалу.

Фасади меблів із щита можна скомбінувати із дзеркальними фасадами, тим самим ще більше прикрасити передпокій, додавши природного освітлення, яке відображатиметься від дзеркал. Дзеркальні вставки в меблі для передпокою виконують зі скла підвищеної міцності, яке може витримувати велике механічне навантаження та протистоїть ударам.

Особливості конструкції меблів у передпокої

Щоб збільшити місце у маленькому просторі передпокою, меблі можна робити вбудованим, для чого підбирати їх варто ще на етапі створення дизайну інтер’єру. Вбудований диван зробить передпокій комфортнішим, а вбудована шафа-купе дозволить зручно зберігати в ній більше речей. При цьому оптимально, щоб шафа була вбудована від підлоги до стелі без проміжків і ніжок, в які потрапляє пил. Закриті ящики та вішалки обов’язково слід скомбінувати з відкритими полицями та вішалками для верхнього одягу, де вона зможе просохнути після вулиці. Згідно з останніми модними віяннями, меблева фурнітура повинна бути компактною, непомітною, в колір меблів.

Ви, напевно, помічали, що весь набір меблів у передпокої, як правило, встановлюють з одного боку, залишаючи повністю порожньою протилежну стіну, щоб залишити вільним простір біля входу. Якщо ж передпокій має в своєму розпорядженні достатні розміри, то вибирайте в приміщення модульні меблі. Така конструкція меблів дає вам шанс зробити розміщення максимально зручним. Крім того, можна не вибирати меблі в рамках одного гарнітуру, а комбінувати різні моделі, що так люблять робити сучасні дизайнери. У такому випадку ваш передпокій вийде особливо стильним.

Найчастіше виходить так, що при оформленні квартири або будинку передпокій обходять увагою, займаючись його облаштуванням в останню чергу. Але це невелике місце при вході в будинок насправді створює його настрій! Тому якщо оформити власний, неповторний інтер’єр передпокою та підібрати для нього гарні меблі, щоразу повертаючись додому, ви будете по-справжньому насолоджуватися затишком атмосфери, створеної своїми руками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *